KNIHA VOLBA

Nové ilustrované vydání

Uvnitř knihy najdete vše, co potřebujete vědět o šťastném a naplněném životě. Přečtěte si i vy bestseller, který může změnit život jednotlivce i celé společnosti!

Do dnešního dne prodáno: 0 výtisků
V 2018 se Volba stala bestsellerem v Česku. Ještě téhož roku vyšla ve Velké Británii, kde slaví úspěch. Připravuje se překlad do němčiny, maďarštiny a polštiny.

Strhující příběh

Volba již pomohla desetitisícům lidí získat naději a kontrolu nad svým životem. Budete si myslet, že jste hlavní postavou příběhu a nakonec zjistíte, že to tak doopravdy je! Kniha je plná duchovních lekcí, které mohou navždy změnit váš život. Objevte v sobě skrytou sílu, naučte se, jak se znovu napojit na svou duši a staňte se tím, kým jste vždy chtěli být. Všichni si zasloužíme být šťastní.
Tomáš je mladý muž v nejlepších letech. Ačkoliv se zdá, že mu nic neschází, upadá do stále větší deprese. V práci to s ním jde od desíti k pěti a po marných pokusech vzdává i snahu o opětovné sblížení se svou ženou Eliškou. Aby toho nebylo málo, pronásledují ho postapokalyptické sny plné beznaděje. Depresivní nálada ho opustí až v okamžiku, kdy se seznámí s podivínským psychologem Kohlem, který mu ukáže, jak být šťastným a lepším člověkem.

To je ovšem jen začátek Tomášova příběhu, který nakonec vyústí ve strhující finále.

Aktuální poselství

Silné emoce

Hluboké myšlenky

Volba je úžasná, přečetla jsem ji prakticky jedním dechem, nemohla jsem se od ní odtrhnout, mohu jen doporučit... Je zasazená do dnešní doby a budete překvapeni, jak moc vás osloví.

5/5

O knize

UKÁZKY Z KNIHY

Volba je kniha, kterou nemůžete přestat číst. Hltáte stránku po stránce. Je až děsivě aktuální, vyvolává spoustu emocí a má neuvěřitelnou hloubku. Přiznávám, že jsem brečela při prvních deseti minutách.

VERONIKA ZÁCHOVÁ
5/5

Rozhovor s autorem

Podívejte se na zajímavý rozhovor v České televizi o mých začátcích a dalších knihách.

Poslechněte si první kapitolu zdarma

Prečítala som už veľa kníh - od Moc prítomného okamžiku, Sila, Tajomstvo, ... a v Jakubovej knihe objavujem z „každého rožka troška“ – vžila som sa do toho ako a čo postavy prežívajú od ega, lásky, smútku aj hnevu, a vždy sa teším na ďalšiu kapitolu. Čítaním tejto knihy si pomaly spomínam, čo som sa v živote sama naučila. Autor knihu píše veľmi krásne, vkladá do toho veľa emócii, ďakujem.
Eva Beňová
Knihu som prečítala na jedno nadýchnutie. Krásna myšlienka, ktorá sa pomaly, ale isto začína približovať realite. Určite stojí za prečítanie a zamyslenie sa nad sebou. Fascinuje ma, že tak mladý človek, ako bol Jakub, keď knihu písal, dokáže mať tak správne názory na psychiku človeka. Vrelo odporúčam!
Nina Špániková
Něco tak skvělého jsem dlouho nečetl. Knihu jsem přečetl jedním dechem. Okamžitě jsem nad světem začal přemýšlet jinak a uvědomil jsem si, že je pro co žít a měli bychom si vážit toho, co máme. 🙂 Jakub Trpiš je skvělý spisovatel a přeji mu mnoho úspěchů.
Lukáš Řeháček
Ze začátku mě Volba tolik nebavila, jenže pak se děj rozjel a já se nestačil divit. Hodně mě dostalo to emotivní zakončení. Četl jsem i druhou knihu autora a ta se mi líbila ještě více.
František Ondraško
Jsou knížky, které si s nadšením přečteme jednou, dvakrát…, vracíme se k nim nejen jako ke knihám, ale jejich úryvky, věty, myšlenky či příběhy se nám promítají v hlavě jako film. Můžeme je zastavit, posunout, pozměnit, asociovat s vlastními zážitky, zkušenostmi, nechat je žít v další nové dimenzi: ve své hlavě, ve svém životě. Podle mého názoru je to pro knihu jako takovou to nejlepší. Jako by už překročila sebe sama a svým způsobem ožila. Mám samozřejmě také několik takových nejoblíbenějších, ke kterým se ráda vracím a o které bych nerada přišla. Jednou z nich je Volba Jakuba Trpiše
Martina Boučková

Co o Volbě řekli?

5/5
Konec mě opravdu dostal.

„Ze začátku mě Volba tolik nebavila, jenže pak se děj rozjel a já se nestačil divit. Hodně mě dostalo to emotivní zakončení. Četl jsem i druhou knihu autora, která  se mi líbila ještě více.“

František Odráško

5/5
Volbu jsem přečetla na jedno nadechnutí.

„Krásná myšlenka, která se pomalu, ale jistě začíná přibližovat realitě. Určitě stojí za přečtení a zamyšlení nad sebou. Fascinuje mě, že tak mladý člověk, jako byl Jakub, když knihu psal, dokáže mít tak správné názory na psychiku člověka. Vřele doporučuji!“

Nina Špániková

5/5
Něco tak skvělého jsem dlouho nečetl!

„Knihu jsem přečetl jedním dechem. Okamžitě jsem nad světem začal přemýšlet jinak a uvědomil jsem si, že je pro co žít a měli bychom si vážit toho, co máme. 🙂 Jakub Trpiš je skvělý spisovatel a přeji mu mnoho úspěchů.“

Lukáš Řeháček

5/5
Jako by Volba překročila sebe sama a svým způsobem ožila.

„Jsou knížky, které si s nadšením přečteme jednou, dvakrát…, vracíme se k nim nejen jako ke knihám, ale jejich úryvky, věty, myšlenky či příběhy se nám promítají v hlavě jako film. Můžeme je zastavit, posunout, pozměnit, asociovat s vlastními zážitky, zkušenostmi, nechat je žít v další nové dimenzi: ve své hlavě, ve svém životě. Podle mého názoru je to pro knihu jako takovou to nejlepší. Mám samozřejmě také několik takových nejoblíbenějších, ke kterým se ráda vracím a o které bych nerada přišla. Jednou z nich je Volba Jakuba Trpiše.“

Martina Boučková

Objednejte si Volbu

Výhodné balíčky

1647 Kč za 1360 Kč

1098 Kč za 948 Kč

698 Kč za 431 Kč

Knihu vám odešlu do 24 hodin a nezapomeňte, poštovné je na mě!

246 stran – ISBN: 978-80-908107-0-9 – Pevná vazba – Rok vydání: 2021

O autorovi

Jakub má jedinečný styl psaní, který chytí čtenáře od prvních řádků. Jeho knihy jsou nejen napínavé, ale také plné duchovních poselství, která mohou změnit život jednotlivce i celé společnosti. „Všichni si zasloužíme, abychom byli šťastní,“ říká. 

„Napsal jsem Volbu, abych to lidem předal. Je to ten nejkrásnější pocit na světě, když vidím, jak někomu pomohla, takže se konečně probudil a stal se lepší verzí sebe sama.“

Mé další knihy:

Kniha Volba

Svět Landie

Jakub Trpiš s.r.o., Vilová 102, Vratimov, 73932, Česká republika, IČ 08961875