JAKUB TRPIŠ

Pocházím z Ostravy. V roce 2012 jsem vydal svou prvotinu Volbu, které se celosvětově prodalo přes 70 000 výtisků. V roce 2018 se v Česku stala bestsellerem a nyní slaví úspěch ve Velké Británii.

Na své poslední knize jsem pracoval 6 let a při jejím psaní jsem si prošel doslova očistcem.

Rozhovor o knize

Dobré ráno s Jakubem

VÝHODNÉ BALÍČKY

1247 Kč za 888 Kč

848 Kč za 648 Kč

698 Kč za 399 Kč

797 Kč za 349 Kč

748 Kč za 588 Kč

898 Kč za 698 Kč

ČLÁNKY

Závislost na druhé osobě

Náš osobní rozvoj může úplně zastavit, když se zamilujeme do nesprávné osoby a staneme se na ní závislí. Musíme pak čelit stejným problémům jako při jiných druzích závislosti. Je to o to horší, protože se o této problematice moc nemluví. Jak se této závislosti zbavit?

CELÝ ČLÁNEK »

Jak mít ideální partnerský vztah?

Přestože o partnerském soužití už byly napsány stovky knih, o kolika párech můžeme s klidem říct, že jim to klape? Může vůbec něco jako zdravý vztah existovat? Samozřejmě, že ano.
Jako ve všem, co se týká štěstí, i tady platí, že se musíte vykašlat na to, jak vás to naučili rodiče nebo to dělá většina lidí.

CELÝ ČLÁNEK »

Jak být atraktivní?

Nemohl jsem si nevšimnout, kolik lidí v mém okolí se zbytečně podceňuje a nepovažuje se za krásné. Sám jsem s tím kdysi bojoval, a nakonec se mi to podařilo změnit, proto věřím, že to může dokázat každý.

CELÝ ČLÁNEK »

Jak dělat správná rozhodnutí?

Stojíte před důležitým rozhodnutím a nejste si jistí tím, co máte udělat? Může se jednat o vaši práci, vztahy, investování, cestování nebo důležitou změnu ve vašem životě. Jak zvýšit úspěšnost při vašem rozhodování? Ověřený návod najdete v tomto článku.

CELÝ ČLÁNEK »

7 rad, jak si během karantény udržet klidnou mysl

Koronavirus významně změnil život každého z nás. Zavřená fitness centra, sauny, kina i restaurace, a především nedostatek kontaktu s našimi blízkými mimo rodinu může spoustu lidí frustrovat. První dva týdny máme zdárně za sebou, ale s přibývajícím časem se to může zhoršovat. Pokud se nepříjemné pocity hromadí a my s nimi nic neděláme, nakonec nás doženou. V tomto článku přináším pár rad, jak se nezbláznit a přežít současná omezení v maximální pohodě.

CELÝ ČLÁNEK »

Sledujte mě na sociálních sítích